$1.00/4 – Dannon Oikos Greek Yogurt, 5.3 oz single serve – (smartsource.com)
Thanks, The Frugal Find 

There is a $1.00 off four Dannon Oikos Greek Yogurt cups coupon available! Walmart sells these for $1.00 each. You could save your coupon for a sale, or use it a Walmart to purchase Dannon Oikos for $0.75 a cup!

Dannon Oikos Greek Yogurt $1.00, Regular Price
Use $1.00/4 – Dannon Oikos Greek Yogurt, 5.3 oz single serve – (smartsource.com)
Final Price: $0.75 each when you buy 4

Leave a Reply

17 thoughts on “Save $1.00 on 4 Dannon Oikos Greek Yogurt, Only $0.75 at Walmart!”

I went to WalMart this morning to get some and the register wouldn’t scan the coupon. Said the coupon didn’t match the items.  They said if the register doesn’t accept them then they can’t accept them.  I’ll be going to Winn Dixie tomorrow!

Reply

at some Giant food stores in Maryland : Oikos Greek Yogurt = $0.76. Check the litlle smartsource boxes for coupon : $0.75 off wyb 3.

Reply

There on sale at Kroger too! In Tn that is. :)

Reply

My walmart wouldn’t let me use this today?!  What’s up w/that???

Reply

“Pick another CHECKOUT LANE, honey!” :)

Reply

Love it!

Reply

the comments on this blog just wouldn’t be the same without you pizzaz lol

Reply

Aww, I’m blushing! <3

Reply

They are on sale at Safeway for .88/cup.  Load this e-coupon to your SW card on their website (limit 10); prices good thru 2/11.  Then use the $1/4 coupon = .63/cup

Reply

That’s what Edie already said above and with her ‘blinkies’ it works out to .55/cup!

Reply

These are on sale at Safeway with an in-ad coupon from the Sunday paper for $0.88 until Saturday. You can also load it to your card from their website.

Winco has these regular price $0.88 as well.

AND (last thing), Fred Meyer and Safeway have had blinkies with these coupons for weeks, if you want to venture out and check your stores instead of using printer ink and paper. :)

Reply

Hey everyone!  Edie knows what she is talking about!  She is very wise and full of wisdom! :-)

Reply

Edie you are right! The blinkies at my Safeway were for $1/3.

Reply

I told you…Edie is AWESOME!!!

Reply

Haha awh, thanks Pizzaz. :D

Reply

yay! i looove there non fat vanilla greek yogurt! If you add some strawberries and a little truvia, it tastes juust like a delicious cross between vanilla frosting and strawberry short cake <3

Reply

And it is still ‘non-fat’!  Good idea! (as always)

Reply