If it’s been a while since you checked your Kraft First Taste account, log in. You may get a pleasant surprise! Some people are reporting a high-value $1.50 coupon for the Kraft Homestyle Macaroni and Cheese Bowl. I didn’t get the $1.50 coupon, but I did receive a coupon for $1.00. Maybe you’ll be luckier than I was. Print the coupon and head to Walmart for this hot price:

 

 

Kraft Homestyle Macaroni & Cheese Bowl $2.00, regular price
Use $1.50/1 – Kraft Homestyle Macaroni & Cheese Bowl – (kraftfirsttaste.com)
Final Price: $0.50 

 

Leave a Reply

14 thoughts on “Possible $1.50 Kraft Homestyle Macaroni & Cheese Coupon!”

on sale @ Target and HEB for $2 currently

Reply

Thanks for the info!

Reply

I also got a coupon for jello with mix-ins $1.00 off

Reply

Yep, I had that one as well : )

Reply

Got the $1.00 coupon. Tried this mac and cheese for the first time tonight. It is not worth the $1.00 I spent on it. I had to chuckle at the tiny portion size inside the plastic bowl. (wasteful packaging on this product too) Use your money to buy the reg box of mac and cheese.

Reply

$1 here, too. Wonder what the criteria are that decides whether a user gets a $1 or a $1.50 coupon, or if it’s completely random.

Reply

I wondered about that too, because I want the high-value coupon!

Reply

i saw them on sale at target 2 for 4 so they will be only .50

Reply

Just signed up and only received the $1 one.

Reply

kraftfirsttaste.com is so frustrating to me. Every time I try to print a coupon from them it takes me on a never-ending loop. I get this message: “We see that you’re a KraftFoods.com member. You still must register with First
Taste. Please sign up here using the same email address.” Once I enter my email address it takes me back to where I started.
Any idea why??

Reply

Mine was for $1.50! Sweet!

Reply

Lucky duck : )

Reply

Mine was only a $1. They also had a $1 off Jell-O with toppings coupon, so I printed one. They will be on sale next week at Meijer for $1.50, I’ll get a two pack for .50, not to shabby.

Reply

Mine was for $1 as well.

Reply

Mine was for $1.50 and the Jell-O with toppings was for $1.25!

Reply