Almay products b1g1 1/2 price, used 4 of the $4 off any 1
Twizzlers b2g1f, used $1 off 2
Nutella on sale for $3 used 4 of the $2 off
Jif on sale for $1.99 used 4 of the $.50 off
Suave $2.49 each used 4 of the $3 off 2 and one $1.50 off one coupon
Plus I purchased a gallon of milk and a carton of eggs.
I was lucky to have earned $8 off in mperk rewards last time, so I paid OOP $21.96 plus received a $5 off my next shopping trip.