Limes 6/$1
(anyone know something fun to do with limes?)

Strawberries 4 lb. Container $6.00

Coke Products 2 Liters $1.20
Buy 3, Save $1 Instantly
Buy 6, Save $2 Instantly
Buy 9, Save $3 Instantly
Final Price: $.87 (if you buy in groups of 3)

Aunt Jemima Pancake Mix 32 oz. $2.00
$1.50/2 – Aunt Jemima Mix or Syrup – (smartsource.com)
Final Price: $1.25

Bertolli Dinners for 2 or Oven Bake Meals 21-24 oz. $4.99
$1.00/1 – Bertolli – (bertolli.com)
Final Price: $3.99

Michelina’s Lean Gourmet $1.00

$1.00/5 – Michelina’s – (michelinas.com)
Final Price: $.80

Tyson Breaded Chicken Entree 25-29 oz. 100% Natural $4.99
Use the $1/1 from 8/2
Final Price: $3.99

Arm & Hammer detergent 36-51 loads $2.99
$1.00/1 – Arm & Hammer Laundry Detergent – (armandhammer.com)
Final Price: $1.99

Box Top Promo:
Spend $20 on Participating Items and
Save $5 on your NEXT shopping order
PLUS get 50 Bonus Box Tops
Final Price reflects the $5 Savings, or essentially 25% per item

Betty Crocker Fruit Snacks (shapes, fruit by the foot, fruit rollups, fruit stickerz, gushers)
Use the $.40/1 from 8/9
Use the $.50/2 from 8/9
$0.40/1 – Betty Crocker Fruit Flavored Shapes – (coupons.com)
$0.40/1 – Betty Crocker Fruit Flavored Shapes – (smartsource.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, gushers – (coupons.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, gushers – (pillsbury.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, gushers – (bettycrocker.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, gushers – (smartsource.com)
$0.40/1 – Betty Crocker Fruit Flavored Shapes – (coupons.com)
Final Price: $1.48-$1.63
**PLUS**
Betty Crocker Fruit Snacks Catalina!
Purchase between 8/14 – 9/6
* fruit shapes
* fruit by the foot
* fruit gushers
* fruit rollups
* fruit rollup stickerz.
Buy 3, Get $1.50 OYNSO
Buy 4, Get $2.50 OYNSO
Buy 5 or more, Get $3.50 OYNSO

Cascadian Farms Cereal 9-15 oz. $3.00
$1.00/1 – Cascadian Farms Products – (coupons.com)
Final Price: $1.25

Cascadian Farms Granola 12.5-17 oz. $3.00
$1.00/1 – Cascadian Farms Products – (coupons.com)
Final Price: $1.25

Cottonelle Bath Tissue 12 Double Rolls $5.99
$1.00/1 Cottonelle Bath Tissue – (cottonelle.com, create a pledge, get a coupon)
Final Price: $3.49

General Mills, Select Varieties $2.00
Use the $1/3 from 8/9
$1.00/2 (IE) – General Mills – (bricks.coupons.com)
$1.00/2 (FF) – General Mills – (bricks.coupons.com)
$1.00/2 – General Mills, Big G – (coupons.com)
$0.55-1 – Trix Cereal – (coupons.com)
$0.55/1 – Trix Cereal – (smartsource.com)
$.55/1 (IE)- Cinnamon Toast Crunch – (bricks.coupons.com)
$.55/1 (FF)- Cinnamon Toast Crunch – (bricks.coupons.com)
Final Price: $.95-$1.17

Hefty Cups $1.67
$1.00/1 – Hefty Cups – (coupons.com)
Final Price: $.25

Hefty Waste Bags 18-54 ct. $5.99
$1.00/1 – Hefty Waste Bags – (redplum.com)
Final Price: 3.49

Huggies Big Pack Diapers 36-96 ct. $18.99
Use the $1.50/1 from 8/16
$1.50/1 – Huggies Product – (coupons.com)
$1.50/1 – Huggies Diapers – (smartsource.com)
Final Price: $12.74

Juicy Juice 8 pack $3.00
Use the $1/1 from 8/9
Final Price: $1.25

Nature Valley Granola Bars 6.7-8.9 oz. $2.50
Use the $.70/2 from 8/9 or 7/12
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (coupons.com)
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (pillsbury.com)
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (bettycrocker.com)
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (boxtops4education.com)
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (smartsource.com)
$1.00/1 – Nature Valley Granola Nut Clusters – (coupons.com)
$1.00/1 – Nature Valley Granola Nut Clusters – (smartsource.com)
$0.50/1 – Nature Valley Cranberry/Pomegranate or chocolate Bars – (pillsbury.com)
$0.50/1 – Nature Valley Cranberry/Pomegranate or chocolate Bars – (bettycrocker.com)
$0.50/1 – Nature Valley Cranberry/Pomegranate or chocolate Bars – (boxtops4education.com)
Final Price: $.88-$1.63
**PLUS**
Nature Valley Granola Bars Catalina
Purchase between 8/14 – 9/6
Buy (3) & get $1.50 OYNSO
Buy (4) & get $2.50 OYNSO
Buy (5) or more & get 3.50 OYNSO

Yoplait GoGurt 8 ct. $2.50
Use the $.75/2 from 7/12
$0.80/2 – Yoplait, Go-gurt, cups+ – (coupons.com)
$0.80/2 – Yoplait, Go-gurt, cups+ – (bettycrocker.com)
$0.40/1 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or Kids Cup Yogurt- (coupons.com)
$0.40/1 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or Kids Cup Yogurt – (pillsbury.com)
$0.40/1 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or Kids Cup Yogurt – (bettycrocker.com)
$0.40/1 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or Kids Cup Yogurt – (boxtops4education.com)
$0.40/1 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or Kids Cup Yogurt – (smartsource.com)
$0.80/2 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt – (coupons.com)
$0.80/2 – Yoplait Yogurt, Go-Gurt or multipack – (boxtops4education.com)
$0.80/2 – Yoplait Yogurt Trix, Go-Gurt – (smartsource.com)
Final Price: $1.48 – $1.51

Ziploc Containers 2-6 ct. $2.50
Use the $1.50/2 from 8/9 and 7/26
Final Price: $1.13

Ziploc Sandwich Bags 100 ct. $2.50
Use the $1/2 from 7/26
$1.50/2 – Ziploc products, any two (rightathome.com)
Final Price: $1.38

For the complete list go HERE, thanks to Pinching your Pennies for the information!