Sorry — this deal is no longer available. Never miss another deal! Sign up for daily updates:

Will be used in accordance to our Privacy Policy

We're reader-supported and only partner with brands we trust. When you buy through links on our site we may receive a small commission at no extra cost to you. Learn More. Product prices and availability are accurate as of the date and time indicated and are subject to change.

Here are some deals I found at WinCo! WinCo prices are not advertised in any print advertisement. This means that prices can vary from region to region. Please use these prices as a guideline in your WinCo shopping. More WinCo deals here, here and here.

8th Continent Soy Milk $2.95
$1.00/1 – 8th Continent Soy Milk, half gallon – (8thcontinent.com)
Final Price: $1.95

Betty Crocker Cake Mix $1.08
Betty Crocker Frosting $1.48

$0.50/2 – Betty Crocker SuperMoist Cake Mix AND Ready to Spread Frosting – (bettycrocker.com)
$0.50/2 – Betty Crocker SuperMoist Cake Mix AND Ready to Spread Frosting – (boxtops4edcuation.com)
Final Price: $2.06 for both

Betty Crocker Fruit Snacks, value pack, 16 ct $3.78
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, Gushers – (coupons.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, Gushers – (smartsource.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, Gushers – (bettycrocker.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, Gushers – (boxtops4education.com)
$0.50/2 – Betty Crocker Fruit by the Foot, Gushers – (pillsbury.com)
Final Price: $3.53 each, when you buy 2

Betty Crocker Supreme Brownie Mix $2.15
$0.75/2 – Betty Crocker Supreme Brownie OR Dessert Bar Mixes – (coupons.com)
$0.75/2 – Betty Crocker Supreme Brownie OR Dessert Bar Mixes – (smartsource.com)
$0.75/2 – Betty Crocker Supreme Brownie OR Dessert Bar Mixes – (bettycrocker.com)
$0.75/2 – Betty Crocker Supreme Brownie OR Dessert Bar Mixes – (boxtops4education.com)
Final Price: $1.78 each, when you buy 2

Blue Berries, 2 lb $3.98

California Pizza Kitchen $5.38

Chex Mix $1.98
$0.50/1 – Chex Mix, 4.5 oz or larger or Chex 100 Calorie – (smartsource.com)
$0.50/1 – Chex Mix Treats or Golden Grahams Treats – (coupons.com)
$0.50/1 – Chex Mix Treats or Golden Grahams Treats – (smartsource.com)
$0.50/1 – Chex Mix Treats or Golden Grahams Treats – (bettycrocker.com)
$0.50/1 – Chex Mix Treats or Golden Grahams Treats – (boxtops4education.com)
$0.50/1 – Chex Mix Treats or Golden Grahams Treats – (pillsbury.com)
Final Price: $1.48

Classico Pasta Sauce $2.44
$1.00/2 – Classico pasta sauce – (classico.com)
Final Price: $1.94 each, when you buy 2

Dannon Activia $1.78
$1.00/1 Activia Product from SS 7/18 or 8/8
Final Price: $0.78

Digiorno Pizza for One $2.18
$2.00/1 – DiGiorno Deep Dish Pizza – (facebook.com)
Final Price: $0.18

Dole Fruit Bowls, 4 ct $1.98
Dole Juice Cocktail, 64 oz $1.98

Duncan Hines Carrot Cake $2.77
Duncan Hines Cream Cheese Frosting $1.28

$1.00/2 – Duncan Hines Carrot Cake and Cream Cheesed Frosting- (couponing.about.com)
Final Price: $3.05 for both

Fiber One Bars, 10 ct $2.78
$0.50/1 – Fiber One Chewy Bars – (coupons.com)
$0.50/1 – Fiber One Chewy Bars – (smartsource.com)
$0.50/1 – Fiber One Chewy Bars – (bettycrocker.com)
$0.50/1 – FIber One Chewy Bars – (boxtops4education.com)
$0.50/1 – Fiber One Chewy Bars – (pillsbury.com)
Final Price: $2.28

Freschetta Pizza $5.48
$1.00/1 – Freschetta Pizza – (bricks.coupons.com)
$1.00/1 – Freschetta Pizza – (freschetta.com)
Final Price: $4.48

Frito Lay Multipack Chips, 36 ct $8.98

Gardettos $2.27
$0.50/1 – Gardetto’s 8 oz. or larger Snack Mix – (coupons.com)
$0.50/1 – Gardetto’s 8 oz. or larger Snack Mix – (bettycrocker.com)
$0.50/1 – Gardetto’s 8 oz. or larger Snack Mix – (boxtops4education.com)
$0.50/1 – Gardetto’s 8 oz. or larger Snack Mix – (pillsbury.com)
Final Price: $1.77

General Mills Cheerios, Fruity, Frosted or Original $2.48
General Mills Cinnamon Toast Crunch $1.98
General Mills Honey Nut Cheerios $2.98

$0.75/1 – MultiGrain Cheerios cereal, General Mills – (coupons.com)
$0.55/1 – Trix cereal, General Mills – (coupons.com)
$0.55/1 – Cocoa Puffs Cereal, General Mills – (coupons.com)
$1.00/2 – Cheerios, General Mills – (coupons.com)
$1.00/2 – General Mills Cereals, manufacturer coupon – (target.com)
$1.00/1 – General Mills – Cheerios, Register and Recieve (4) $1/1 Coupons – (cheerios.com)
Final Price: as low as $1.48

Grape Tomatoes, 2 lb $3.98

Healthy Choice Frozen Entrees $1.58-$1.98
$1.50/4 – Con Agra Foods, including Healthy Choice – (childhungerendshere.com)
Final Price: $1.21 each, when you buy 4

Hormel Pepperoni, 3.5 oz $1.72
$0.55/1 – Hormel Pepperoni Products, any variety – (hormel.com)
Final Price: $1.17

International Delight Coffee Creamer $3.34
$0.55/1 – International Delight Coffee Creamer – (internationaldelight.com)
$0.55/1 – International Delight Coffee Creamer, 16 oz, any flavor, prints immediately – (smartsource.com)
Final Price: $2.79

Keebler Multipacks $3.98
$1.00/2 Keebler Sandwich Crackers from RP 8/1
Final Price: $3.48

Keebler Townhouse Flatbread Crackers $3.88
$0.75/1 Keebler Town House Flatbread Crisps from SS 7/11
Final Price: $3.13

Kellogg’s Frosted Mini Wheats $2.98
$1.00/2 – Kellogg’s Cereal, 10 oz or larger– (kelloggs.com)
$1.00/3 – Kellogg’s Cereal 10 oz or larger – (kelloggs.com)
$1.25/3 – Kellogg’s Cereals, 10.5 oz or larger – (kelloggs.com)
$1.00/3 – Kellogg’s Cereals, 10 oz or larger – (redplum.com)
Final Price: $2.48 each, when you buy 2

Kelloggs Fruit Snacks $1.88
$1.00/1 – Kellogg’s Fruit Snacks – (vocalpoint.com)

Final Price: $0.88

Kellogg’s Nutri-Grain Bars $2.18
$1.00/2 – Kellogg’s Nutri-Grain Bars, 8 ct – (snackpicks.com)
$1.00/1 Kellogg’s Nutri-Grain Cereal Bars, 6 Ct. or larger from RP 7/11
or $0.75/1 Kellogg’s Nutri-Grain Bars from RP 7/11 (available for purchase $0.07 each here)
Final Price: as low as $1.18

Kellogg’s Raisin Bran, Froot Loops, Frosted Flakes or Corn Flakes, 23-27 oz $1.89
$1.00/2 – Kellogg’s Cereal, 10 oz or larger– (kelloggs.com)
$1.00/3 – Kellogg’s Cereal 10 oz or larger – (kelloggs.com)
$1.25/3 – Kellogg’s Cereals, 10.5 oz or larger – (kelloggs.com)
$1.00/3 – Kellogg’s Cereals, 10 oz or larger – (redplum.com)
Final Price: $1.39 each, when you buy 2

Ken’s Salad Dressing $1.98
$1.00/2 – Ken’s Salad Dressing – (smartsource.com)
$1.00/1 Ken’s Dressing or Lite Accents from SS 5/9
Final Price: $0.98

Kraft Salad Dressing $1.98
$1.00/1 Kraft Dressing from SS 6/20
Final Price: $0.98

Lindsey Olives $0.98
$1.00/2 – Lindsay Olives – (lindsayolives.com)
Final Price: $0.48 each, when you buy 2

Lunchables Subs $0.75

Nabisco Classics cookies $1.88
Nabisco Crackers, assorted $2.48

$0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/8
Final Price: $1.51 each, when you buy 2

Nabisco Multipack $4.88
$1.00/2 – Nabisco Multi-Pack Products – (coupons.com)
Final Price: $4.38 each, when you buy 2

Nature Valley Granola Bars, value pack, 12 ct $3.78
$0.40/1 – Nature Valley Granola Bars – (eatbetteramerica.com)
$0.50/1 – Nature Valley Granola Bars – (target.com)
Final Price: as low as $3.28

Nilla Wafers $1.98
$0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/8
Various tearpads for “Free bananas”, etc
Final Price: $1.61

Odwalla Bars $0.88

Old El Paso Seasoning Packet $0.94
Old El Paso Taco Shells $1.18
$0.50/1 Old El Paso products, any excluding Refrigerated, Frozen or Soup products from SS 7/11
Final Price: as low as $0.44

Palmolive Dish Soap $2.88
$0.25/1 Palmolive Liquid Dish Soap from SS 7/25
Final Price: $2.63

Peaches $0.88/lb

Pepperidge Farm Cookies $2.88
$1.00/1 – Pepperidge Farm Cookies – (pepperidgefarm.com)
Final Price: $1.88

Pillsbury Italian Meal Breads $1.88
$0.40/2 – Pillsbury Italian Meal Breads – (coupons.com)
$0.40/2 – Pillsbury Italian Meal Breads – (pillsbury.com)
$0.40/2 – Pillsbury Italian Meal Breads – (pillsbury.com)
Final Price: $1.68 each, when you buy 2

Pop Tarts, 12 ct $2.28
Pop Tarts, 8 ct $1.78

$1.00/2 Kellogg’s Pop Tarts from RP 6/13
Final Price: as low as $1.28 each, when you buy 2

Quaker Oatmeal Squares $2.78

Quaker Rice Snacks $0.98
$1.00/2 – Quaker Rice or Multi-Grain Snacks – (quakeroats.com)

Final Price: $0.48 each, when you buy 2

Ragu Pasta Sauce $1.48
$0.75/2 Ragu Pasta Sauces from RP 8/1
Final Price: $1.11 each, when you buy 2

Red Baron Pizza $3.98
$1.00/1 – Red Barron Pan Pizza or Pan Pasta Product – (smartsource.com)
Final Price: $2.98

Red Baron Pizza By the Slice $2.48
$1.00/1 Red Baron Pizza By The Slice from SS 6/6
Final Price: $1.48

Silk Soy Milk $3.22
$1.00/1 – Silk Soy Milk, prints immediately – (smartsource.com)
$0.75/1 – Silk Soymilk – (silksoymilk.com)
$0.55/1 – Silk Product – (facebook.com)
Final Price: $2.22

Smart Balance Spread $2.64
$1.00/2 – Smart Balance Buttery Spreads – (smartsource.com)
Final Price: $2.14 each, when you buy 2

Snuggle Liquid Softener, 64 oz $2.98
$1.00/1 – Snuggle Fabric Softener, manufacturer coupon – (target.com)
Final Price: $1.98

Snyders Hanover Pretzels $1.98
$1.00/1 Snyders Pretzels from SS 5/23 or 6/27

Buy 2 Snyder’s Pretzels, 9-10 oz $1.98
Buy $2.00 or more of fresh beef
Use 2 $1.00/1 Snyders Pretzels from SS 5/23 or 6/27
$2.00/1 Fresh Beef Item, when you buy Snyder’s Pretzels, 16 oz or Chips, 10 oz – (earthfare.com)

Final Price: $0.99 each, plus free beef!

Sunbelt Granola or Fruit Bars $1.97
$1.00/1 – Sunbelt Product, ANY 8 ct box – (sunbelt.pdf)
Final Price: $0.97

Sunshine Cheez-Its $1.78

Taco Bell Seasoning Packet $0.75
$0.75/2 – Taco Bell Home Originals – (coupons.com)
Final Price: $0.37 each, when you buy 2

Tony’s Pizza $1.88
$1.00/2 – Tony’s Pizza – (tonys.com)
Final Price: $1.38 each, when you buy 2

Totinos Pizza $1.28
$1.00/5 – Totino’s Crisp Crust Party Pizza Products – (coupons.com)
$1.00/5 – Totino’s Crisp Crust Party Pizza Products – (smartsource.com)
$1.00/5 – Totino’s Crisp Crust Party Pizza Products – (bettycrocker.com)
$1.00/5 – Totino’s Crisp Crust Party Pizza Products – (boxtops4education.com)
$1.00/5 – Totino’s Crisp Crust Party Pizza Products – (pillsbury.com)
Final Price: $1.08 each, when you buy 5

Truvia $5.98
Truvia Packets $2.98

$1.00/1 – Truvia Natural Sweetener – (coupons.com)
$1.00/1 – Truvia Natural Sweetener – (smartsource.com)
Final Price: as low as $1.98

V8 Fusion Juice $2.98
$1.00/1 – V8 V-Fusion Juice – (campbellskitchen.com)
$1.00/2 – V8 V-Fusion Juice, 46oz Varieties – (cambellskitchen.com)
$1.00/1 – V8 V-Fusion Juice, 6-pack slim cans or 46oz bottle variety – (tryv8.com)
Final Price: $1.98

Vlasic Pickles $1.98
$0.55/1 – Vlasic Pickles, Pepper or Relish – (tastewhatvlasiccando.com)
Final Price: $1.43

Weight Watchers Smart Ones $1.58

$3.00/10 – Weight Watchers Smart Ones Product – (coupons.com)
$
5.00/10 – Weight Watchers Smart Ones – (eatyourbest.com)
$4.00/10 – Weight Watchers Smart Ones – (eatyourbest.com)
$1.00/5 – Weight Watchers Smart Ones Product – (eatyourbest.com)
Final Price: as low as $1.08 each, when you buy 10

Welch’s Juice Cocktail, 64 oz $2.55
$1.00/2 – Welch’s Refrigerated Juice or Juice Cocktail, 64 oz – (welchs.com)
Final Price: $2.05 each, when you buy 2

Wishbone Salad Dressing $1.48
$0.50/1 – Wish Bone Dressing or Salad Spritzer Dressing – (wish-bone.com)
Final Price: $0.98

Wisk Detergent, 32 load $6.48
$1.00/1 – Wisk Laundry Detergent – (coupons.com)
$1.00/1 – Wisk Laundry Detergent – (bettycrocker.com)
$1.00/1 – Wisk Laundry Detergent – (pillsbury.com)
$1.00/1 – Wisk Product – (wisk.com)
Final Price: $5.48

Yoplait Delights, 4 pk $2.60
$0.50/1 – Yoplait Delights Yogurt Multipack – (bettycrocker.com)
Final Price: $2.10

Yoplait Greek Yogurt Cup $0.96
$0.30/1 – Yoplait Greek Yogurt Cups – (coupons.com)
$0.30/1 – Yoplait Greek Yogurt Cups – (bettycrocker.com)
$0.30/1 – Yoplait Greek Yogurt Cups – (pillsbury.com)
Final Price: $0.66

Yoplait Splitz $2.25
$0.75/1 Yoplait Splitz – (myblogspark.com)
Final Price: $1.50

Yoplait YoPlus Yogurt, 4 ct $2.43

$1.00/1 – Yoplait Yo Plus Yogurt – (yoplus.com)
$0.50/1 – Yoplait YoPlus Yogurt 4-pack – (coupons.com)
$0.50/1 – Yoplait YoPlus Yogurt 4-pack – (bettycrocker.com)
$0.50/1 – Yoplait YoPlus Yogurt 4-pack – (pillsbury.com)
Final Price: $1.43