Sorry — this deal is no longer available. Never miss another deal! Sign up for daily updates:

Will be used in accordance to our Privacy Policy

We're reader-supported and only partner with brands we trust. When you buy through links on our site we may receive a small commission at no extra cost to you. Learn More. Product prices and availability are accurate as of the date and time indicated and are subject to change.

 


Here are the deals happening this week at Kmart.  Pricing is valid now thru 8/20, unless otherwise noted.

Spend $100, Receive 10,000 Points (or $10 in Kmart Catalinas)

Buy $20 in Nestle Products, Receive $5 OFF Instantly Price Valid Thru 9/12

Nestle, Theater Box or 8 pk $1.00

Carnation Coffee Mate Powder Creamer, 15-22 oz $3.49
Use $0.50/1 – Nestle Coffee Mate Liquid or Powder Creamer – (coffeemate.com)
Or $0.55/1 Nestle Coffee Mate Natural Bliss Product from RP 7/31 (If Included)
Final Price: $2.99

Juicy Juice, 64 oz or 8 pk Slim Pk $2.50

Nestle Toll House Morsels, 11.5-12 oz or Toll House Cookie Dough, 16.5 oz $2.50
Use $1.50/2 Nestle Toll House Cookie Dough – (Verybestbaking.com)
Or use $0.50/1 – Nestle Toll House Morsels – (verybestbaking.com)
Or $0.50/1 – Nestle Toll House Dark Chocolate Morsels – (verybestbaking.com)
Final Price: $1.75

Nesquick Powder Chocolate Milk $4.49
Use $0.75/1 – Nestle Powder – (nestlefamily.com)
Or $0.50/1 Nestle Nesquick Product from RP 6/5
Final Price: $3.74

Nestle Singles
Buy 2 Get 1 Free

Skinny Cow Chocolate Candy $2.50
Use $1.00/1 Skinny Cow Multi pack Chocolate Candy from RP 7/31
Or $1.00/1 Skinny Cow Candy from ALL YOU June 2011

Final Price: $1.50 

Carnation Sweetened Condensed Milk, 14 oz $2.00

Wonka Chocolate Bags, 8.5-9.5 oz $3.00
Use $1.00/2 – Wonka Bags or Nestle Butterfinger, Crunch or Baby Ruth Fun Size or Miniature – (nestlerfamily.com)
Final Price: $2.50 each when you buy 2

Carnation Evaporated Milk, 12 oz $1.00
Use $0.50/2 – Carnation Evaporated Milk – (verybestaking.com)
Final Price: $0.75

Buy 4 Skinny Cow Chocolate Candy $2.50
Buy 2 Carnation Milk, 12 oz $1.00
Buy 1 Nesquick Powder Chocolate Milk $4.49
Buy 2 Toll House Cookie Dough, 16.5 oz $2.50
Use $1.50/2 Nestle Toll House Cookie Dough – (Verybestbaking.com)
Use $0.75/1 – Nestle Powder – (nestlefamily.com)
Use $0.50/2 – Carnation Evaporated Milk – (verybestaking.com)
Use 4 $1.00/1 Skinny Cow Multi pack Chocolate Candy from RP 7/31
Pay $14.74, Receive $5.00 off Instantly

Final Price: $9.74

Spend $10 on Kraft Products Below, Receive $3 Off You Purchase Price Valid Thru 9/12

Kool-Aid Jammers, 10 ct $2.50

Oreo Cakesters Grahams or Cookies $3.00
Use $0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/7
Final Price: $2.62 each when you buy 2

Nabisco Snack Sack or Handi Snacks $2.00
Use $0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/7
Final Price: $1.62 each when you buy 2

Nabisco Go Packs, 3.25-4 oz or Big Bags 2.5-3 oz $1.00
Use $0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/7
Final Price: $0.62 each when you buy 2

Kraft Macaroni & Cheese, 5.5-7.25 oz $1.00

Oscar Mayer Lunchables, 10.55-12.55 oz $2.00

Maxwell House or Master Blend Coffee, 11.5 oz $4.00

Swedish Fish or Sour Patch Bag, 14 oz $2.50
Use $1.00/2 Sour Patch Soft & Chewy Candy from SS 7/10
Final Price: $2.00 each when you buy 2

Buy 8 Nabisco Go Packs, 3.25-4 oz or Big Bags 2.5-3 oz $1.00
Buy 2 Kraft Macaroni & Cheese, 5.5-7.25 oz $1.00
Use 4 $0.75/2 Nabisco Cookies or Crackers from SS 8/7
Pay $7.00, Receive $3.00 off Instantly

Final Price: $4.00 or $0.40 each when you buy 10 Items

Back To School

Crayola Crayons, 24 ct $0.25
Limit 4

2 Pocket Folders $0.10
Limit 4

Sharpies Markers, 12 pk $7.00

Betty Crocker Suddenly Salad $1.00

Folgers Country Roast, 34.5 oz or Dunkin Donuts, 11-12 oz $7.99

Buy 10 Vitaminwater, Receive Smart Water 20 oz 6 pk Free

Buy 10 Vitaminwater $1.00
Buy 1 Smart Water 6 pk (Free)
Final Price: $0.62 each when you buy 16

Kelloggs Fruit Snacks, 9-10.8 oz $2.00
Use $1.00/2 Kellogg’s Fruit Flaovers Snacks from RP 8/7
Final Price: $1.50 each when you buy 2

Kelloggs Rice Krispies Treats, 8 ct $2.00
Use $1.00/2 Kellogg’s Rice Krispies Treats from RP 8/7
Final Price: $1.50 each when you buy 2

Welch’s Squeezable Jelly, 22 oz $1.79
Use $0.35/1 Welch’s Jam, Jellie or Spread from SS 7/31
Or use $1.00/3 Welch’s Jam, Jellie or Spread from SS 7/31
Final Price: $1.44

Jello Instant Pudding, 3.4-3.9 oz or Gelatin, 3 oz $0.66

Kraft Cheese Singles, 12 oz $2.50

Eggs, 1 Dozen $1.00

Reynolds Foil, 75 sq ft or 50 sq ft Heavy Duty $2.99
Use $0.75/1 Reynolds Wrap Aluminum Foil Heavy Duty
Final Price: $2.24

Barilla Pasta, 16 oz $1.25
Use $0.55/1 Barilla Piccolini from SS 6/26 (If Included)
Or use $1.00/2 Barilla Piccolini from SS 6/26 (If Included)
Final Price: As low as $0.70

Wesson Oil, 48 oz $3.50

Ghirardelli Chocolate Bars, 3.5 oz $2.50
Use $1.00/1 Ghirardelli Squares Chocolate – (ghirardellisquared.com)
Final Price: $1.50

Meow Mix Variety Pack, 12 ct $6.29

Meow Mix, 3.15-5.5 oz $3.99

Purina Beggin Strips, 10 oz $3.99

In Ad Coupon

Charmin 16 Ultra Soft or Ultra Strong or Basic 20 Double Rolls Bath Tissue $8.99
Limit 5

Purex Liquid Detergent, 50 oz $1.99
Limit 4

Crystal Light or On The Go 10-14 ct $1.00 Off