Here are the coupon deals happening the week of 10/27 – 11/2.

 Check out how to shop like a Krazy Coupon Lady at Publix here.  Publix recently updated its Coupon Policy.  Publix will double any manufacturer coupon that is $0.50 or less (at most stores, unless you live in Florida).  Prices reflect all coupons that qualify to be doubled.

Buy One Get One Deals

Kit Kat Snack Size Treats, Reese’s Peanut Butter Cups or Pumpkins, Hershey’s or Peter Paul Almond Joy Jumbo Bags, 16.3-24.44 oz $5.99 Use $1.00/2 – Hershey's, Reese's, Almond Joy, Kit Kat Snack Size Bags, 17.1oz or Larger Bags, Target Coupon – (target.com) And $1.00/1 – Hershey's Snack Size Bags of Halloween Candy, 9 oz or larger – (bricks.coupons.com) Or $1.00/3 Hershey’s Candy Snack Size Bags from SS 9/25

 Final Price:  As low as $2.99 for 2 or $1.50 each Nestle Best of Butterfinger Assortment, Wonka Laffy Taffy or Wonka Mix Ups, 40-48 oz $9.59 Use $1.50/2 – Wonka Bags, 9.2oz or Larger – (couponnetwork.com) Or $1.00/2 Wonka Fun Size Halloween Candy from RP 10/16 Or $1.50/3 – Nestle Chocolate Fun Size Bars – (couponnetwork.com) Or $1.00/2 – Nestle Fun Size Halloween Candy, 11.5 oz or larger – (nestlefamily.com) Or $1.00/2 – Wonka Fun Size Halloween Candy, 9 oz or larger – (nestlefamily.com) Final Price:  As low as $8.09 for 2 or $4.05 each Snickers, M&M’s, Mars, Skittles or Starburst, 30-42 oz $10.99 Use $1.00/2 Mars, M&M’s or Dove Chocolate Bags from RP 8/28 Or $1.50/3 M&M’s or Mars Fun Size Bags from RP 10/9 Or $1.00/3 M&M’s Fun Size Candy from RP 9/25 Final Price:  As low as $9.99 for 2 or $5.00 each Snickers, 3 Muskateers, Milky Way or Twix, 30-42 oz $10.99 Use $1.00/3 – Snickers, Milky Way, Twix or 3 Muskateers Fun Size Bags, 11 oz or larger Target Coupon – (target.com) Final Price:  $21.00 for 2 or $10.50 each Taco Bell Home Originals Dinner, 10.75-16.35 oz $2.69 Use $2.00/2 Taco Bell Home Originals Dinner Kits tearpad
 Final Price:  $0.69 for 2 or $0.35 each
Lay’s Potato Chips, 10-10.5 oz $4.29 Use $2.00/2 Lay’s Potato Chips, 8 oz or larger tearpad Final Price:  $2.29 for 2 or $1.15 each Cheez-It Crackers, 9.75-14 oz $3.29 Use $1.00/2 Sunshine Cheez-Its from Big Score Savings Booklet And use $1.00/2 Sunshine Cheez-Its from RP 9/18
 Final Price:  $1.29 for 2 or $0.65 each
Nissan Chow Mein Noodles, 3.26-4 oz $0.79 Use $0.50/2 Chow Mein Noodles tearpad Or $1.00/3 Chow Mein Noocles peelie
 Final Price:  As low as Free
Apple & Eve FruitSmarts, Fruitables, or 100% Apple Juice, 64 oz $3.49 Use $0.75/1 Apple & Eve blinkie Or $1.00/2 Apple & Eve Fruitables, 64 oz or 8 pk from SS 9/8 Or $1.00/2 – Apple & Eve, 64oz and/or 8pk Juice Boxes – (smartsource.com) Final Price:  As low as $1.99 for 2 or $1.00 each Uncle Ben’s Country Inn Rice, 6 oz $1.49 Use $0.50/2 – Uncle Ben's Long Grain & Wild Rice – (couponnetwork.com) (if this variety is included)
 Final Price:  $0.49 for 2 or $0.25 each
Post Selects or Great Grains Cereal, 13-16 oz $3.65 Use $1.00/1 – Post Great Grain Cereal – (couponnetwork.com)
 Final Price:  $1.65 for 2 or $0.83 each
Keebler Fudge Shoppe Cookies, 6.6-15 oz $3.49 Use $0.55/1 Keebler Mint Kreme Cookies from RP 9/18 Or $0.55/2 Keebler Cookies from RP 9/18 Or $1.00/2 Keebler Cookies from Publix Big Score Big Savings booklet Final Price:  $2.39 for 2 or $1.20 each Betty Crocker Fruit Snacks, 4.5-8 oz $2.79 Use $0.50/2 Betty Crocker Fruit Flavored Snacks from SS 10/9 Or $0.50/2 Betty Crocker Fruit Flavored Snacks from GM 9/11 Final Price:  $1.79 for 2 or $0.90 each Pillsbury Toast Strudel, Grands! Biscuit Sandwiches or Egg Scrambles $2.39 Use $1.10/1 – Pillsbury Egg Scrambles or Biscuit Sandwiches – (pillsbury.com) Or $1.10/1 – Pillsbury Egg Scrambles or Biscuit Sandwiches – (boxtops4education.com) Or $1.00/1 – Pillsbury Egg Scrambles or Biscuit Sandwiches – (bricks.coupons.com) Or $1.00/2 – Pillsbury Toaster Strudel Pastries – (pillsbury.com) Or $0.60/2 – Pillsbury Toaster Strudel Pastries or Toaster Scrambles Pastries or Pancakes – (pillsbury.com) Or $0.60/2 – Pillsbury Toaster Strudel Pastries or Toaster Scrambles Pastries or Pancakes – (boxtops4education.com) Or $0.50/2 – Pillsbury Toaster Strudel Pastries or Toaster Scrambles Pastries – (couponnetwork.com) Or $0.50/2 Pillsbury Toaster Strudel from GM 10/2 Or $0.75/3 Pillsbury Toaster Strudel, Pastries or Pancakes from GM 10/2 Or 1.00/1 Pillsbury Egg Scrambles or Biscuit Sandwiches from GM 10/2 Or $0.50/2 Pillsbury Toaster Strudel from GM 9/11 Or $1.00/1 Pillsbury Frozen Egg Scrambles or Biscuit from GM 9/11 Or $0.50/2 Pillsbury Toaster Strudel or Scrambles from GM 8/7
 Final Price:  As low as $0.19 for 2 or $0.10 each
Ben & Jerry’s Ice Cream or Frozen Yogurt, 16 oz $4.79 Use $0.50/1 Ben & Jerry’s Ice Cream, Frozen Yogurt or Sorbet tearpad Final Price:  $2.79 for 2 or $1.40 each Starbucks Ice Cream or Frozen Yogurt, 16 oz $4.79 Use $1.00/2 – Starbucks Ice Cream – (unilver.com) Final Price:  $3.79 for 2 or $1.90 each Totino’s Pizza Rolls, 40ct or Pizza Stuffers, 4 ct $3.31 Use $0.75/1 Totino’s Pizza Stuffers from GM 10/2 Or $0.40/2 Totino’s Roll Snacks from GM 10/2 Or $0.75/1 Totino’s Pizza Stuffers from GM 9/11 Or $0.35/1 Totino’s Pizza Roll Snacks from GM 9/11 Or $0.75/1 Totino’s Pizza Stuffers from SS 8/7 Or $0.35/1 Totino’s Roll Snacks from GM 8/7 Or $0.50/1 – Totino's Pizza Stuffers – (bricks.coupons.com) Or $0.40/2 – Totino's Rolls Snacks – (smartsource.com) Or $0.50/2 – Totino's Rolls Snacks – (pillsbury.com) Or $0.50/2 – Totino's Rolls Snacks – (boxtops4education.com) Or $0.40/2 – Totino's Rolls Snacks – (couponnetwork.com) Final Price:  As low as $1.81 for 2 or $0.91 each Weight Watchers Smart Ones Desserts, 4.36-6.6 oz $2.19 Use $4.00/10 – Weight Watchers Smart Ones – (eatyourbest.com) Or $1.00/5 – Weight Watchers Smart Ones – (coupons.com) Or $1.00/5 – Weight Watchers Smart Ones Product – (eatyourbest.com) Or $3.00/10 Weight Watchers Smart Ones from SS 8/7 Or $1.00/10 Weight Watchers Smart Ones from SS 8/7 Or $3.00/10 Weight Watchers Smart Ones from SS 8/7 Final Price:  As low as 6.95 for 10 or $0.70 each Jennie-O Turkey Burgers, 48 oz $7.99 Use $1.00/1 Jennie-O Turkey Burger Product tearpad Final Price:  $5.99 for 2 or $3.00 each Curly’s Chicken, Beef, or Pork with BBQ Sauce or Sauceless $5.69 Use $1.00/1 Curly’s Product blinkie Final Price:  $3.69 for 2 or $1.85 each Tyson Anytizers Chicken, 25.5-32 oz $8.49 Use $1.00/1 Tyson Anytizers Wings from SS 10/16 Or $1.00/1 Tyson Anytizers Wings from SS 8/7 Or $1.00/1 – Tyson Any'tizers Snack – (tyson.com) Final Price:  $6.49 for 2 or $3.25 each Hefty One Zip Storage or Freezer Quart or Gallon, 13-22 ct $2.39 Use $1.00/2 Hefty One Zip Bags from RP 8/14 Or $1.00/2 Hefty One Zip Bags from RP 7/10 Final Price:  $1.39 for 2 or $0.70 each Fab Laundry Detergent, 50 oz or 3.41 lb $3.99 Use $1.00/2 Dynamo, Ajax or Niagara Laundry Products from SS 10/2 Final Price:  $2.99 for 2 or $1.50 each Lysol Disinfectant Bathroom Cleaner, 32 oz $3.99 Use $0.25/1 – Lysol All Purpose Antibacterial Kitchen or Bathroom Cleaner – (registration.rb.com) Final Price:  $2.99 for 2 or $1.50 each Purina Friskies Party Mix Cat Treats, 32 oz $3.99 Use B1G1 Free – Purina Friskies Party Mix Cat Treats Target Coupon – (target.com) And Free Purina Friskies Crispies Brand Cat Treats WYB Purina Friskies Brand Cat Treats from RP 9/25
 Final Price:  Free Party Mix Treats plus Free Crispies Treats

Other Coupon Deals

Fage Greek Yogurt, 5.3 oz $1.00 Use $2.00/5 Fage Total Yogurt tearpad Final Price:  $0.60 each when you buy 5 Pillsbury Grands Biscuits, 12-17.3 oz $1.25 Use $1.00/2 – Pillsbury Grands or Grands Jr. Biscuits – (bricks.coupons.com) Or $0.40/2 – Pillsbury Refrigerated Grands or Grands Jr. Biscuits – (pillsbury.com) Or $0.40/2 – Pillsbury Grands or Grands Jr. Biscuits – (boxtops4education.com) Or $0.30/2 – Pillsbury Refrigerated Grands Biscuits – (couponnetwork.com) Or 0.30/2 Pillsbury Grands Refrigerated Biscuits from SS 10/23 Or $0.40/2 Pillsbury Sweet Rolls or Grands Sweet Rolls from SS 10/23 (if this variety is included) Or $0.30/2 Pillsbury Refrigerated Grands from GM 10/2 Or $0.30/2 Pillsbury Refrigerated Grands Biscuits from GM 9/11 Or $0.30/2 Pillsbury Refrigerated Grands Biscuits from GM 8/7 Final Price:  As low as $0.75 each when you buy 2 Nestle Coffee Mate Creamer, 32 oz $2.00 Use $0.55/1 Coffee Mate Creamer blinkie Final Price:  $1.45 Totino’s Crisp Crust Party Pizza, 9.8-10.9 oz $1.25 Use $0.50/2 Totino’s Crisp Crust Party Pizza from GM 9/11 Or $0.50/2 Totino’s Crisp Crust Party Pizza from GM 8/7 Or $1.00/4 Totino’s Crisp Crust Party Pizza from GM 10/2 Or $0.60/3 Totino’s Crisp Crust Party Pizza from GM 10/2 Or $1.00/4 Totino’s Crisp Crust Party Pizza from GM 9/11 Or $1.00/4 – Totino's Crisp Crust Party Pizza – (smartsource.com) Or $1.00/4 – Totino's Crisp and Crust Party Pizza – (pillsbury.com) Or $1.00/4 – Totino's Crisp Crust Party Pizza – (boxtops4education.com) Or $1.00/4 – Totino's Crisp Crust Party Pizza, Manufacturer Coupon – (target.com) Or $1.00/4 – Totino's Crisp Crust Party Pizza – (couponnetwork.com) Final Price:  As low as $0.75 each when you buy 2 Stouffer’s or Lean Cuisine Frozen Entrees, 6-20 oz $2.50 Use $1.00/1 – Stouffer's Corner Bistro Stuffed Melts and Soups – (bricks.coupons.com) (if this variety is included) Final Price:  $1.50 Hunt’s 100% Natural Tomatoes, 14.5 oz $1.00 Use $1.00/4 Hunt’s Canned Tomatoes from RP 8/28 Or $0.45/3 Hunt’s Canned Tomatoes from SS 10/2 Final Price:  As low as $0.75 each when you buy 4 Barilla Pasta Sauce, 24 oz $2.00 Use $1.00/1 Barilla Pasta Sauce from SS 8/28 Or $0.55/1 Barilla Pasta Sauce from RP 8/28

 Final Price:  As low as $1.00 Beach Nut Stage 2 1/2 Baby Food, 4 oz $0.40 Use $1.10/4 – Beechnut Stage 2 1/2 Baby Food Jars – (couponnetwork.com) Or $1.85/15 – Beechnut Stage 2 1/2 Baby Food Jars – (couponnetwork.com) Or $2.00/16 – Beechnut Jars – (smartsource.com) Or $2.00/20 – Beechnut Jars – (smartsource.com)
 Final Price:  As low as $0.13 each
Cascadian Farm Organic Granola, Granola Bars or Cereal, 6.2-17 oz $2.50 Use $1.00/2 Cascadian Farm Granola Bars or Cereal peelie Final Price:  $2.00 each when you buy 2 Muir Glen Organic Soup, 14-14.9 oz $1.66 Use $1.00/2 – Muir Glen Products Whole Foods Coupon – (wholefoods.com) (if your store accepts them as a competitor) And $1.00/2 – Muir Glen Products – (bricks.coupons.com)
 Final Price:  $1.16 each when you buy 2
General Mills Chex or Bugles, 7.5-8.75 oz $1.66 Use $0.60/1 – Chex Mix or Chex 100 Calorie Snack, 4.5oz or Larger – (pillsbury.com) Or $0.60/1 – Chex Mix or Chex 100 Calorie Snack, 4.5oz or Larger – (eatbetteramerica.com) Or $0.60/1 – Chex Mix or Chex 100 Calorie Snack, 4.5oz or Larger – (boxtops4education.com) Or $0.60/1 – Gardetto's Snack Mix, 8oz or Larger – (pillsbury.com) Or $0.60/1 – Gardetto's Snack Mix, 8oz or Larger – (eatbetteramerica.com) Or $0.50/2 Chex Mix or 100 Calorie Chex Mix from SS 10/23 Or $0.50/2 Chex Mix or 100 Calorie Chex Mix from GM 10/2 Or $1.00/2 – Bugles Corn Snacks, 5oz or Larger – (pillsbury.com) Or $1.00/2 – Bugles Corn Snacks, 5oz or Larger – (eatbetteramerica.com) Or $1.00/2 – Bugles Corn Snacks, 5oz or Larger – (boxtops4education.com) Final Price:  As low as $1.06 Rotel Diced or Whole Tomatoes, 10 oz $1.00 Use $0.55/2 Rotel Tomatoes or Green Chilis from SS 10/2 Final Price:  $0.73 each when you buy 2 Campbell’s Soup at Hand or Ready Serve Soup, 10.75-15.4 oz $1.00 Use $0.50/2 Campbell’s Microwavable Bowls or Soup from SS 10/2 Final Price:  $0.75 each when you buy 2 Idahoan Mashed Potatoes, 3.95-4.1 oz $1.00 Use $0.75/3 – Idahoan Potatoes – (idahoan.com) Final Price:  $0.75 each when you buy 3 Butterball Turkey Sausage, Turkey Bacon, or Turkey Lunchmeat, 3-14 oz $2.50 Use $0.65/1 Butterball Turkey Bacon, Sausage Links or Patties from SS 10/9 Or $1.00/2 Butterball Turkey Bacon, Sausage Links or Patties from SS 10/9 Final Price:  $1.85 Hormel Entrees, 17 oz $4.99 Use $1.00/1 – Hormel Refrigerated Entree – (hormel.com) Final Price:  $3.99 Hormel Country Crock Side Dishes, 20-24 oz $3.00 Use $1.00/1 Hormel Country Crock Side Dishes from SS 10/9 Or $1.00/2 Hormel Country Crock Side Dishes from SS 10/9 Or $0.55/1 Hormel Country Crock Side Dishes – (hormel.com) Final Price:  As low as $2.00 Purina Alpo Dog Food, 13.2 oz $0.65 Use $2.00/12 Alpo Cans from RP 9/11 Final Price:  $0.49 each when you buy 12 Purina Friskies Cat Food, 5.5 oz $0.50 Use $1.00/20 Friskies Canned Cat Food from SS 7/24 Or $1.00/24 Friskies Canned Cat Food from SS 7/24 Final Price:  $0.45 each when you buy 20 Huggies Snug & Dry, Supreme, Little Movers Slip-On, Good Nights or Pull-Ups, 44-86 ct $19.99 Use $2.00/1 Huggies Diapers, Pull-Ups or Good Nights Publix In Ad Coupon And $3.00/1 Huggies Little Movers Slip-On from SS 10/23 Or $2.00/1 – Pull-Ups Training Pants – (pull-ups.com) Or $1.00/1 Huggies Diapers from SS 10/23 Or $1.50/1 Huggies Diapers from SS 10/23 Final Price:  As low as $14.99 Dove Hair Care, 25.4 oz $5.79 Use B1G1 Dove Hair Care Products from RP 10/2 Or $0.75/1 Dove Hair Care Treatment from RP 10/2
 Final Price:  As low as $2.90 each when you buy 2
Dove Hair Care, 4-12 oz $2.50 Use B1G1 Free Dove Hair Care Products from RP 10/2 Or $0.75/1 Dove Hair Care Treatment from RP 10/2
 Final Price:  As low as $1.25 each when you buy 2
Schick Hydro 5 Razor $6.79 Use $2.00/1 Schick Hydro Razor from RP 10/16 Final Price:  $4.79 Crest Toothpaste, 8.2 oz $2.00 Use $2.00/1 Crest, Scope or Oral-B Products from SS 9/11 Or$1.00/1 Crest Toothpaste from P&G 10/16 Or $0.75/1 Crest Toothpaste from P&G 10/16 Or $0.50/1 Crest Toothpaste or Liquid Gel from P&G 10/2 Or $1.00/1 Crest Toothpate or Liquid Gel from P&G 10/2
 Final Price:  As low as Free
Oral-B Indicator, Advantage or Complete Toothbrush $2.00 Use $2.00/1 Crest, Scope or Oral-B Products from SS 9/11
 Final Price:  Free
Stayfree Ultra Thin Pads, 28-48 ct $3.99 Use $1.00/1 Stayfree Feminine Care from SS 10/16 Or $1.00/1 Stayfree Products from SS 8/21 Final Price:  $2.99 One A Day Multi Vitamins, 50-160 ct 25% off Use $3.00/1 – One A Day Vitacraves – (bricks.coupons.com) Or $1.00/1 – One A DayAdultorTeenMultiVitamin(coupons.com) Or $1.00/1 – One A Day Adult or Teen Multi Vitamin – (bricks.coupons.com) Or $2.00/1 – One A Day Women's Plus Healthy Skin Support – (healthyhead2toe.com) Or $1.00/1 One A Day Adult or Teen Multi Vitamin from RP 10/23 Or $3.00/2 One A Day Adult or Teen Multi Vitamin from SS 9/25 Or $1.00/1 One A Day Adult or Teen Multi Vitamin from SS 9/25 Final Price:  Varies Slim Fast 3-2-1 Shakes, 4 ct $4.50 Use $1.50/1 – Slim-Fast Shake, Multipack – (facebook.com) Or $0.95/1 – Slim-Fast Ready to Drink Shake Multipack, Manufacturer Coupon – (target.com) Or $0.95/1 – Slim-Fast Ready to Drink Shake Multipack – (couponnetwork.com) Or $1.60/2 – Slim-Fast Ready to Drink Multi-Packs, Manufacturer Coupon – (target.com) Or $1.60/2 – Slim-Fast Ready to Drink Multi-Packs – (couponnetwork.com) Or $2.00/3 – Slim-Fast Ready to Drink Multi-Packs, Manufacturer Coupon – (target.com) Or $2.00/3 – Slim-Fast Ready to Drink Multi-Packs – (couponnetwork.com) Or $1.50/1 – Slim-Fast Shake, Multipack – (bricks.coupons.com) Final Price:  As low as $3.00 Lubriderm Lotion, 16 oz $5.99 Use $1.00/1 – Lubriderm Body Lotion, Cream or Ointment – (bricks.coupon.com) Final Price:  $4.99 Depend Protective Underwear or Pads, 14-72 ct $10.99 Use $2.00/2 – Depend Absorbent Products – (depend.com) Final Price:  $9.99 each when you buy 2 Poise Pads $10.99 Use $2.00/2 – Poise Pads – (poise.com) Or $1.00/1 Poise Products from SS 9/11 Or $1.50/1 Poise Hourglass Shape from SS 9/11 (if this variety is included) Final Price:  As low as $9.99 each when you buy 2 Claritin Allergy Tablets, Reditabs, Liquidgels or Children’s Syrup, 10 ct or 4 oz $7.99 Use $4.00/1 – Claritin Non-Drowsy Allergy Product – (facebook.com) Or $2.00/1 – Claritin 12-Hour Reditabs – (claritin.com) Or $2.00/1 – Claritin, Children's – (claritin.com) Or $2.00/1 – Claritin-D 24 Hour – (claritin.com)
 Final Price:  As low as $3.99
Prevacid Acid Reducer, 14-42 ct 25% off Use $7.00/2 Prevacid 24 Hour Products from SS 10/16 Or $4.00/1 Prevacid 24 Hour Products from SS 9/18 Or $3.00/1 Prevacid 24 Hour Product from SS 9/11 Or $3.00/1 – Prevacid 24 Hour Product – (prevacid24hr.com) Final Price:  Varies Schick Hydro Shave Gel, 8.4 oz $2.00 Use $0.75/1 Schick Hydro Shave Gel from RP 10/16 Final Price:  $1.25 Kleenex Viva Paper Towels, 4-8 roll $6.99 Use $0.40/1 Viva Paper Towels Big Roll from SS 10/2 Or $0.60/1 Viva Paper Towels Big Roll from SS 10/2 Or $1.00/4 – Viva Paper Towels – (bricks.coupons.com) Final Price:  As low as $6.19 Vanity Fair Premium Disposable Dinner Plates $2.00 Use $0.55/1 Vanity Fair Plates from RP 8/14 Or $1.00/2 Vanity Fair Plates from RP 8/14 Or $1.00/2 Vanity Fair Napkins from RP 8/14 Final Price:  As low as $1.45 Air Wick Scented Oil Refill, Freshmatic Refill, Scented Candle or Lysol Nutra Air Freshmatic Refill $3.99 Use $2.00/1 Air Wick Candle from SS 9/18 Or $1.50/1 Air Wick Candle from SS 9/11 Or $1.00/1 Air Wick Scented Oil Refill from SS 9/11
 Final Price:  As low as $1.99
Cottonelle Bath Tissue, 12 ct $6.99 Use $0.50/1 Cottonelle Bath Tissue from SS 10/2 Or $0.75/1 Cottonelle Bath Tissue from SS 9/11 Or $0.50/1 – Cottonelle Bath Tissue – (bricks.coupons.com) Final Price:  As low as $5.99 Kleenex White Tissues Regular or Upright, 3 pk $3.99 Use $0.50/3 Kleenex Facial Tissue from SS 10/2 Final Price:  $3.66 each when you buy 3 Ajax Dish Liquid, 34 oz $1.50 $1.00/2 Ajax, Dynamo, Fab or Niagara Products from SS 8/14 Final Price:  $1.00 each when you buy 2

Love To Shop Here Love To Save Here Deals

General Mills Honey Nut Cheerios, 12.25 oz $1.99 Use $1.00/2 – General Mills Cereal – (smartsource.com) Or $1.10/2 – General Mills Cereal – (pillsbury.com) Or $1.10/2 – General Mills Cereal – (eatbetteramerica.com) Or $1.10/2 – General Mills Cereal – (boxtops4education.com) Or $1.00/2 – General Mills Cereal – (couponnetwork.com) Or $1.00/2 – Cheerios, Any– (smartsource.com) Or $1.00/2 – Cheerios, Any, Manufacturer Coupon – (target.com) Or $1.00/2 – Cheerios, Any – (couponnetwork.com) Final Price:  As low as $1.49 Campbell's Chunky Soup, 15.25-19 oz or bowl $1.29 Use $1.00/2 – Campbell's Chunky Soup, Publix Coupon – (bettereatingbetterliving.com) And use $0.50/2 – Campbell's Chunky Soup or Chili, Can or Microwavable Bowl – (campbellskitchen.com) Or $1.00/3 – Campbell's Chunky Soup or Chili, Can or Microwavable Bowl – (campbellskitchen.com) Or $1.50/4 – Campbell's Chunky Soup or Chili, Can or Microwavable Bowl – (campbellskitchen.com) Or $2.00/5 – Campbell's Chunky Soup or Chili, Can or Microwavable Bowl – (campbellskitchen.com) Or $0.50/4 Campbell's Chunky Soup or Chili from SS 10/2 Or $0.50/4 Campbell's Soups from SS 9/11 Final Price:  As low as $0.79 each when you buy 2 Capri Sun Juice Drinks, 10 pk $1.79 Use $1.00/2 Capri Sun Juice Drinks, 10 pk tearpad Final Price:  $1.29 Skippy Peanut Butter, 15-16.3 oz $1.99 Use $1.00/1 – Skippy Product, Publix Coupon – (bettereatingbetterliving.com) Final Price:  $0.99