Butter: ain’t nothin’ like the real thing! I don’t know of a better bread-topper than a rich slab of butter. Challenge Dairy makes whipped butter, which could be very good atop a stack of pancakes (just saying). Get an 8 oz. tub for only $0.76 at Walmart!

Challenge Whipped Butter Spread, 8 oz $1.76, regular price
Use $1.00/1 – Challenge Butter Product – (challengedairy.com)
Final Price: $0.76