Always on the run and need a fast snack? Grab a Jell-O pudding or gelatin cup on your way out the door! Check out this new $1.00 coupon and the Walmart price:

Buy 2 Jell-O Pudding or Gelatin snacks, 4 pk $1.98, regular price
Use one $1.00/2 – Jell-O Pudding or Gelatin Snacks – (coupons.com)
Final Price: $1.48 each, when you buy two