Here is a great deal on Jell-O rice pudding at Walmart!

Buy 2 Jell-O Rice Pudding Mix $0.88, regular price
Use one $1.00/2 – Jell-O Gelatin or Pudding Large Pack Mix – (coupons.com)
Final Price: $0.38 each, when you buy 2