Print a $1.00/4 coupon for Uncle Ben's rice products and use it at Walmart on Uncle Ben's rice cups. These cups are priced at $1.00 each. Buy four and use the $1.00 coupon. The final price per cup is only $0.75!

Print two coupons and stock up!

Use one $1.00/4Uncle Ben’s Rice Products (coupons.com)

Or $1.00/4Uncle Ben’s Rice Products from RP 3/29

Final Price: $0.75 each, when you buy 4

Dozen Eggs, Only $0.24 at Walmart!