Here is a $1.00/2 coupon for two packages of Jell-O pudding or gelatin snacks. Walmart has four-count packs for $1.98. Purchase two packs, use the coupon, and pay only $1.48 each! Since it’s almost time for back-to-school cold lunches, print two coupons and stock up!

Remember, prices may vary by store.

Use one $1.00/2Jell-O Ready-to-Eat Gelatin or Pudding 4-packs (coupons.com)

Final Price: $1.48 each, when you buy 2

Chobani Greek Yogurt, as Low as $0.60 at Walmart!