Get those scissors ready because there will be four inserts in this weekend’s newspaper. Look for one SmartSource, two RetailMeNot Everyday, and one all-new Unilever Super Saver insert. This is a roundup of the best deals you can get using these new coupons in store at Target.

New to couponing and not sure how to find these newspaper coupons? Check out our guide to Sunday newspaper coupons to get started.

Use one $2.00/1 Tresemme Styling product from USS Aug. 2

And submit one $1.10/1 TRESemme Hair Care or Styling product, Fetch Rewards Rebate (fetchrewards.com)

Pay $0.79, submit for $1.10 Fetch Rewards credit

Final Price: $0.31 Moneymaker

Use one $5.00/2 Tresemme Shampoo or Conditioner products from USS Aug. 2

And submit two $1.10/1 TRESemme Hair Care or Styling product, Fetch Rewards Rebate (fetchrewards.com)

Pay $2.78, submit for $2.20 in Fetch Rewards credits

Final Price: $0.29 each, when you buy 2

Use one $4.00/2 Garnier Fructis Shampoo, Conditioner or Treatment products from RMN Aug. 2

Final Price: $0.99 each, when you buy 2

Use one $3.00/1 BIC Soleil, Flex or Comfort 3 Hybrid Disposable Razors from SS Aug. 2

Final Price: $1.99

Use one $3.00/2 AXE products from USS Aug. 2

And submit two $1.25/1 AXE Body Wash, Fetch Rewards Rebate (fetchrewards.com)

Pay $4.58, submit for $2.50 in Fetch Rewards credits

Final Price: $1.04 each, when you buy 2

Price match to Target.com price of $2.59

Use one $2.00/1 Maybelline New York Face product from RMN Aug. 2

Final Price: $0.59

Use one $3.00/2 Suave Professionals Shampoo or Conditioner products from USS Aug. 2

And submit two $0.75/1 Suave Hair Care product, Fetch Rewards Rebate (fetchrewards.com)

Pay $2.98, submit for $1.50 in Fetch Rewards credits

Final Price: $0.74 each, when you buy 2

Use one $2.00/1 Vaseline Lotion 6.8 oz or larger from USS Aug. 2

Final Price: $1.19

Use one B1G1 Free Purina Beneful Dry Dog Food 3-4.5 lb from RMN Aug. 2

Final Price: $3 each, when you buy 2

Use one $1.00/2 Quaker Chewy Granola Bar Boxes from SS Aug. 2

Final Price: $1.50 each, when you buy 2

CHECK OUT MORE TARGET DEALS HERE